img

Photoshop 2022 i nowości

Czas czytania: około < 1 minuty

Photoshop 2022 i nowości, które zostały zaprezentowane na tegorocznym wydarzeniu Adobe Max, nie wzbudzają moich wątpliwości. Photoshop rozwija się coraz silniej i oferuje coraz więcej.

 

Co nowego?

 

Zawsze z całego wydarzenia Adobe Max, najbardziej wyczekuję tych nowości w Adobe Illustator (o tym będzie inny artykuł), InDesign i oczywiście Photoshop.

Photoshop 2022 i nowości jakie zostały zaprezentowanie to przede wszystkim neutral filers, które zostały rozbudowanie o kolejne funkcje. Ciekawsza z nich jest kolorowanie starych zdjęć, jednakże takie stare zdjęcia trzeba sobie wcześniej przygotować.

 

Photoshop 2022 i nowości

 

Jest kilka rzeczy wartych przetestowania. Prawie wszystkie pokazuje w poniższym materiale wideo.

Do najważniejszych zaliczyłabym kolorowanie starych zdjęć i zmiana pory roku na zdjęciu. Na dowolnym zdjęciu można uzyskać zimę albo wiosnę.

Kolejną rzeczą jest udoskonalenie automatycznego wyszukiwania elementów na zdjęciu i podświetlanie ich. Najfajniejszą rzeczą jest to, że można automatycznie skopiować każdy element i odrazu mieć maskę do niego. Jest to bardzo przydatne, jeśli każdy z elementów ma być na przykład pokolorowany oddzielnie.

Kolejną nowością w Photoshopie 2022 jest skopiowanie wektorowego obrazu z illustratora do Photoshopa z zachowaniem warstw i możliwości edycyjnych. Taka funkcja może sporo ułatwić dla wielu osób.

Jak te wszystkie funkcje działają w praktyce?

Zobacz mój materiał wideo, który nagrałam. Zapraszam cię również do zobaczenia moich innych artykułów (kliknij tutaj) i do skubskrypcji kanału na You Tube.

 

udostępnij

Inne wpisy

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
pokaż wszystkie komentarze
0
Interesujący artykuł? Zostaw komentarz...x