napis 3D

Jak szybko zrobić napis 3D w Photoshopie

Czas czytania: około < 1 minuty

Czasem mamy ochotę wykonać napis 3D. Pojawia się pytanie jak szybko zrobić napis 3D w photoshopie. Czy da się?

Tak odpowiedź brzmi, że da się to szybko ogarnąć dosłownie paroma kliknięciami. Najprostsza forma napisu, chyba bardziej nazwałabym go ala 3D, to użycie podstawowych dostępnych funkcji w Photoshopie.

Jak szybko zrobić napis 3D w Photoshopie, przedstawia mój tutorial poniżej, zachęcam do obejrzenia. To jest taka wersja, kiedy nie masz czasu, a potrzebujesz coś na szybko. Oczywiście opcji na zabawę jest wiele. Adobe Photoshop wersja CC to bogactwo możliwości, nieustannie udoskonalanych. Posiadanie mi tego pakietu sprawia mi ogromną frajdę. Dla osoby, która lubi odkrywać to zabawa na całego. Ciągle coś nowego. Lubię wyciskać z funkcji, które zostały zaprojektowanie do innych zadań, całkiem inne efekty.

Powala mi to dogłębnie przetestować możliwości Photoshopa. Polecam taką formę okrywania programu.

Od czego zacząć?

 

Początki czasem powoduję, że nie wiadomo jak zacząć, ale nie powinno to Ciebie powstrzymywać od chęci nauki. Najlepszą edukacją jest praktyka i ćwiczenia. Zatem…

Na wstępnie naciśnij skrót na klawiaturze T i napisz jakiś tekst. Następnie kliknij warstwę tekstu dwa raz. Otworzy się okno z opcjami warstwy.

Ma moim materiale video pokazuję jak co ustawić i gdzie kliknąć.

Jesli masz ochotę poczytać moje inny posty – zapraszam na mojego bloga po więcej – kliknij tutaj.

 

udostępnij

Inne wpisy

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
pokaż wszystkie komentarze
0
Interesujący artykuł? Zostaw komentarz...x